شنبه , اردیبهشت ۱۸ ۱۴۰۰
خانه / اخبار / حضور ریاست انجمن مراقبت زیبایی زنجان در نشست زنان ایرانی

حضور ریاست انجمن مراقبت زیبایی زنجان در نشست زنان ایرانی

نشست «زنان ایرانی» صبح شنبه همزمان با فرا رسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با حضور دکتر حسن روحانی رئیس جمهور وخانم معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در سالن اجلاس سران کشور برگزار شد.

سرکارخانم سیده غزال رضوی نسب ریاست محترم انجمن مراقبت زیبایی زنجان در مورد این نشست گفتند پیرو انتخاب حقیر به  عنوان بانوی نمونه تشکل های صنفی کارفرمایی و کارگری استان زنجان ،برای حضور در این مراسم دعوت شدم  و مفتخرم که به نمایندگی از اعضای انجمن ها  و تشکل های استان زنجان موفق شدم  در این نشست حضور داشته باشم.

رضوی نسب افزود تمامی تلاش من این است که بتوانیم با حضور پررنگ و تاثیر گذارمان در مراسم های اینچنین ضمن معرفی خودمان به جامعه از امکانات موجود استفاده کرده و هر روز بهتر و موفق تر از دیروز باشیم.

رئیس انجمن مراقبت زیبایی در ادامه گفت در این نشست موفق شدم یک طرح توجیهی برای احداث مدرسه آرایشگری  به رئیس جمهور محترم تقدیم کنم و با خانم دکتر ابتکار مختصری در مورد انجمن و فعالیت های مفیدمان و اهداف پیش روی آموزشگاه های مراقبت زیبایی صحبت کنم.همچنین با خانم فائزه هاشمی در مورد چالش های آموزش فنی و حرفه ای به اختصار صحبت کردم که انشالله مقدمه یکسری اتفاقات مثبت و سازنده برای همه اعضای انجمن و آموزشگاه های فنی و حرفه ای  خواهد بود و از همینجا اعلام میکنم  که مصرانه پیگیر مطالبات اعضای انجمن و آموزشگاه های فنی و حرفه ای خواهم بود.

در پایان خانم رضوی نسب میلاد فرخنده  فاطمه زهرا (س) و روز زن  را به همه بانوان مسلمان تبریک و تهنیت گفته و برای همه زنان و مادران گرانقدر آرزوی سربلندی  و سعادت  نمودند.

 

درباره ی zn-bca

همچنین ببینید

اعلام رسمی نتایج انتخابات انجمن مراقبت زیبایی در روزنامه صدای زنجان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *