جمعه , خرداد ۲۱ ۱۴۰۰
خانه / دسته‌بندی نشده / مسابقه کتاب و کتابخوانی

مسابقه کتاب و کتابخوانی

تاریخ هیچ تمدنی خالی از کتاب و کتابت نبوده ‌است، همه فرهنگ‌ها با کتاب آغاز می‌شوند و با کتاب رشد می‌کنند. آنچه که در یک جامعه به شکل سنتی می‌توانسته در فرهنگ سازی و رشد افکار عمومی موثر باشد کتاب و میزان مطالعه است. با پیشرفت تکنولوژی اما عده‌ای معتقدند رسانه‌ها می‌توانند در سمت وسو بخشیدن به افکار عمومی موثرتر و سریعتر عمل کنند. اما این فرضیه که هیچ چیز نمی‌تواند جای کتاب را در جامعه و حداقل در میان نخبگان یک جامعه بگیرد همچنان قابل اتکا است و از این باب همچنان تالیف کتاب و امر کتاب‌خوانی نقش مهمی در سنجش میزان رشد افکار عمومی در یک جامعه را دارد.
کتاب، محصول تجربه های بشری و خلاقیت های ذهنی و آموخته های دراز مدت انسان است. سهم کتاب در انتقال دانش ها گاهی به مراتب بیشتر و فراتر از دیگر ابزار آموزشی است. کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود. پدید آوردن آثار علمی و فرهنگ مکتوب از توصیه های مهم اولیای دین است و به گسترش دانش کمک می کند و به عنوان یک میراث فرهنگی برای نسل های آینده ماندگار می شود.
انجمن مراقبت زیبای شهرستان زنجان با هدف گسترش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی مسابقه ای با شعار بخوانید تا بدانید را ویژه مدیران و مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای برگزار می کند.
از مدیران و مربیان آموزشگاه های فنی و حرفه ای علاقمند دعوت می شود با شرکت در این مسابقه ما را در این امر مهم که موجب ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خواهد شد یاری نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۷۲۷۶۶۸-۰۲۴ دفتر انجمن مراقبت زیبایی تماس حاصل نمایید.

درباره ی zn-bca

همچنین ببینید

تبریک انتصاب شایسته جناب آقای محمدرضا انصاری با حفظ سمت به عنوان سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان

انجمن مراقبت زیبایی زنجان انتصاب شایسته جناب آقای انصاری را تبریک عرض نموده و برای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *